SOPREMA BV

Locatie SOPREMA Ijlst, Nederland

Geeuwkade 21
8651 AA Ijlst
Nederland

Tel.: +31(0)515-533 000
Mail: info@soprema.nl

 

Blijf op de hoogte van onze nieuwigheden!

BEKIJK ONZE OPENSTAANDE VACATURES

Management

Pieter Roos
Commercieel Directeur NL
M +31(0)6 46157159
proos@soprema.nl

Dak

Sales Isolatie SOPREMA BV

Marcel Murris
Area Sales Manager Noord
M +31 (0)6 53507744
mmurris@soprema.nl

Sales SOPREMA BV

Herbert Dierking
Area Sales Manager Oost & West
M +31 (0)6 51526655
hdierking@soprema.nl

Technisch Adviseur SOPREMA BV

Maurice Iseger
Commercieel Technisch Adviseur Noord en Zuid Holland
M +31 (0)6-83411195
miseger@soprema.nl

Commercieel Technisch Adviseur Zuid-Nederland

Staat hier binnenkort jouw foto?

Isolatie

Technisch Adviseur Isolatie SOPREMA BV

Walter van Velzen
Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Zuid Nederland
M +31 (0)6-57942056
wvanvelzen@soprema.nl

 

Jorn Frankema
Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Noord-Nederland
M +31 (0)6-83333364
jfrankema@soprema.nl

Jacco Dwars
Sales Manager Natural Insulations
M +31 (0)6-46596026
jdwars@soprema.nl

Vloeibare waterdichting

Sales ALSAN

Gerard van het Ende
Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Zuid Nederland
M +31 (0)6-52516686
gvanhetende@soprema.nl

Sales ALSAN Soprema BV

Humphrey Elstak
Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Noord Nederland
M +31 (0)6 10630289
helstak@soprema.nl

Techniek

Technisch Adviseur

Peter Miltenburg
Technisch Manager NL
M +31 (0)6 53169736
techniek@soprema.nl

Marketing

 

Christel Platje Rosbag
Marketing Manager NL
M +31 (0)6 83 69 49 84
cplatje@soprema.nl

Marketing

Josette Westerik
Marketing Coördinator
M +31 (0)6 52006626
jwesterik@soprema.nl

Uw gegevens

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.