SOPREMA BV

Locatie SOPREMA Ijlst, Nederland

Geeuwkade 21
8651 AA Ijlst
Nederland

Tel.: +31(0)515-533 000
Mail: info@soprema.nl

 

Blijf op de hoogte van onze nieuwigheden!

BEKIJK ONZE OPENSTAANDE VACATURES

Pieter Roos
Commercieel Directeur NL
M +31(0)6 46157159
proos@soprema.nl

Sales SOPREMA BV

Bas Enning
Area Sales Manager Zuid
M +31 (0)6 27097357
benning@soprema.nl

Sales SOPREMA BV

Herbert Dierking
Area Sales Manager Oost & West
M +31 (0)6 51526655
hdierking@soprema.nl

Sales Isolatie SOPREMA BV

Marcel Murris
Area Sales Manager Noord
M +31 (0)6 53507744
mmurris@soprema.nl

Technisch Adviseur SOPREMA BV

Maurice Iseger
Commercieel Technisch Adviseur Noord en Zuid Holland
M +31 (0)6-83411195
miseger@soprema.nl

Technisch Adviseur Isolatie SOPREMA BV

Walter van Velzen
Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Zuid Nederland
M +31 (0)6-57942056
wvanvelzen@soprema.nl

 

Technisch Adviseur Isolatie Nederland

Manfred Van Kammen
Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Noord Nederland
M +31(0)6 46596026
mvankammen@soprema.nl

 

Sales ALSAN Soprema BV

Humphrey Elstak
Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Noord Nederland
M +31 (0)6 10630289
helstak@soprema.nl

Sales ALSAN

Gerard van het Ende
Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Zuid Nederland
M +31 (0)6-52516686
gvanhetende@soprema.nl

Technisch Adviseur

Peter Miltenburg
Technisch Manager NL
M +31 (0)6 53169736
techniek@soprema.nl

 

Marketing

Josette Westerik
Marketing Coördinator
M +31 (0)6 52006626
jwesterik@soprema.nl

Uw gegevens

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.