SOPREMA BV 

Geeuwkade 21

8651 AA IJlst

Nederland

 

Tel.: +31 (0)515-533 000

 

Mail: info@soprema.nl

 

Blijf op de hoogte van onze nieuwigheden!

Bekijk onze openstaande vacatures

Het SOPREMA BV sales-team

Pieter Roos

Commercieel Directeur
NL

M +31(0)6 46157159

proos@soprema.nl


Bas Enning

Area Sales Manager
Zuid

M +31 (0)6 27097357

benning@soprema.nl

 

Herbert Dierking

Area Sales Manager
Oost & West

M +31 (0)6 51526655

hdierking@soprema.nl

Marcel Murris

Area Sales Manager 
Noord

M +31 (0)6 53507744

mmurris@soprema.nl


Maurice Iseger

Commercieel Technisch 
Adviseur Noord en Zuid Holland

M +31 (0)6-83411195

miseger@soprema.nl

 

Walter van Velzen

Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Zuid Nederland

M +31 (0)6-57942056

wvanvelzen@soprema.nl

Manfred Van Kammen

Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Noord Nederland

M +31(0)6 46596026

mvankammen@soprema.nl

 

Humphrey Elstak

Commercieel Technisch 
Adviseur ALSAN 
Noord Nederland
 
M +31 (0)6 10630289

helstak@soprema.nl

 Gerard van het Ende

Commercieel Technisch 
Adviseur ALSAN 
Zuid Nederland

M +31 (0)6-52516686

gvanhetende@soprema.nl

Peter Miltenburg

Technisch Manager
NL

M +31 (0)6 53169736

techniek@soprema.nl

Josette Westerik

Marketing 
coördinator

M +31 (0)6 52006626

jwesterik@soprema.nl

 

 

Gegevens