SOPREMA BV 

Geeuwkade 21

8651 AA IJlst

Nederland

 

Tel.: +31 (0)515-533 000

 

Mail: info@soprema.nl

 

Nieuwsbrief

Schrijf mij in voor de nieuwsbrief van SOPREMA BV

Bekijk onze openstaande vacatures

Het SOPREMA BV sales-team

Pieter Roos

Commercieel Directeur NL

M +31(0)6 46157159

proos@soprema.nl

 

Bas Enning

Area Sales Manager Zuid

M +31 (0)6 27097357

benning@soprema.nl

 

Herbert Dierking

Area Sales Manager Oost & West

M +31 (0)6 51526655

hdierking@soprema.nl

Marcel Murris

Area Sales Manager Noord

M +31 (0)6 53507744

mmurris@soprema.nl

Manfred Van Kammen

Commercieel Technisch Adviseur

M +31(0)6 46596026

mvankammen@soprema.nl

Peter Geysenbergh

Sales Manager ALSAN Benelux

M +32(0)4 76988026

pgeysenbergh@soprema.be


Humphrey Elstak

Commercieel Technisch Adviseur ALSAN

M +31 (0)6 10630289

helstak@soprema.nl

Peter Miltenburg

Technisch Manager NL

M +31 (0)6 53169736

 

pmiltenburg@soprema.nl


Josette Westerik

Marketing coördinator

M +31 (0)6 52006626

jwesterik@soprema.nl

 

 

 

Gegevens