Onze mensen

Dak- en isolatiematerialen | SOPREMA

Maak kennis met de mensen achter onze organisatie! Bekijk hier de personen binnen de verschillende afdelingen en/of neem rechtstreeks contact op met uw contactpersoon.

 

 

Henry Spijkerboer Sales Manager Nederland | SOPREMA BV

Henry Spijkerboer
Manager Sales Nederland
M +31 (0)6 – 46157159
hspijkerboer@soprema.nl

Vragen, advies of hulp nodig?

Dakexperts

Marcel Murris Area Sales Manager Noord | Soprema Nederland

Marcel Murris
Area Sales Manager Noord
M +31 (0)6 53507744
mmurris@soprema.nl

Herbert Dierking Area Sales Manager Oost & Zuid | Soprema Nederland

Herbert Dierking
Area Sales Manager Oost & Zuid
M +31 (0)6 51526655
hdierking@soprema.nl

Maurice Iseger Area Sales Manager West & Zuid | Soprema Nederland

Maurice Iseger
Area Sales Manager West & Zuid
M +31 (0)6-83411195
miseger@soprema.nl

Bouwexperts

Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Zuid Nederland | Soprema Nederland

Walter van Velzen
Sales Manager Nederland Bouw
M +31 (0)6-57942056
wvanvelzen@soprema.nl

 

Commercieel Technisch Adviseur Isolatie Zuid Nederland | Soprema Nederland

Jorn Frankema
Commercieel Technisch Adviseur Noord
M +31 (0)6-83333364
jfrankema@soprema.nl

 

Niek Oostendorp
Commercieel Technisch Adviseur Zuid
M +31 (0)6-51016079
noostendorp@soprema.nl

            Natuurlijke isolatie

                                                 Vloeibare waterdichting

Jacco Dwars Sales Manager Natural Insulations | Soprema Nederland

Jacco Dwars
Sales Manager Natural Insulations
M +31 (0)6-46596026
jdwars@soprema.nl

Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Zuid Nederland | Soprema Nederland

Gerard van het Ende
Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Zuid Nederland
M +31 (0)6-52516686
gvanhetende@soprema.nl

Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Zuid Nederland | Soprema Nederland

Humphrey Elstak
Commercieel Technisch Adviseur ALSAN Noord Nederland
M +31 (0)6 10630289
helstak@soprema.nl

Afdeling Techniek

Peter Miltenburg technisch manager | Soprema Nederland

Peter Miltenburg
Technisch Manager NL
M +31 06 53169736
pmiltenburg@soprema.nl

Marketing

 

Christel Platjé-Rosbag
Marketing Manager NL
M +31 (0)6 83 69 49 84
cplatje@soprema.nl

Josette Westerik Marketing Coördinator | Soprema Nederland

Josette Westerik
Marketing Communicatie Adviseur
M +31 (0)6 52006626
jwesterik@soprema.nl

 

Leane van Silfhout
Marketing Communicatie Adviseur
M +31 (0)6-83627112
lvansilfhout@royal-rm.nl

 

Charlene Arends
Online Marketeer NL
M +31 (0)6 83074392
carends@royal-rm.nl